Trzeci tydzień międzynarodowej przygody.

W dniach 25-29 sierpnia nasze Przedszkole kontynuowało podróż po krajach pochodzenia Gości. Tym razem była to Grecja – kraj pochodzenia Viki oraz Hongkong, z którego przyjechała do nas Titi. Podczas spędzonych wspólnie dni utrwalaliśmy i wzbogacaliśmy dotychczasowe wiadomości. Dziękujemy Gościom za obecność, pomoc i wiedzę, o którą jesteśmy bogatsi oraz organizacji AIESEC za możliwość uczestnictwa w projekcie.
Opracowała Sylwia Moskal

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Czytaj więcej

Wolontariuszki z Gruzji i Iranu

Za nami kolejny tydzień wizyty w naszym Przedszkolu wolonatriuszek z organizacji AIESEC. Tym razem były z nami Salome z Gruzji i Maryam z Iranu. Każdego dnia studentki przybliżały naszym podopiecznym kulturę, tradycję oraz zwyczaje panujące w ich krajach. Podczas codziennych zajęć,aktywności ruchowej, spacerów, gier i zabaw Przedszkolaki nabywały nowych wiadomości i umiejętności językowych.

Opracowała Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Czytaj więcej

Wycieczka do Łańcuta

28 czerwca (wtorek) wybraliśmy się na wycieczkę do Zamku w Łańcucie. Przedszkolaki spacerowy po ogrodzie pełnym kwiatów, wodotrysków, w bezpośrednim sąsiedztwie zamku. Mogły podziwiać piękny ogród różany ozdobiony wieloma marmurowymi rzeźbami i wazami. Dzieci zwiedzały również Oranżerię pełną ciekawych zwierząt, owadów, krzewów i drzew. Na koniec Przedszkolaki udały się do Wozowni, gdzie z zaciekawieniem oglądały bryczki, karoce i wozy.

Opracowała: Joanna Jabłońska

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Czytaj więcej

Goście z Armenii i Grecji

Po raz kolejny nasze przedszkole bierze udział w projekcie International Kindergarten prowadzonym przez Organizację Studencką AIESEC. W tym tygodniu gościliśmy Sedę z Armeni oraz Vasiliki z Grecji. Dzieci miały okazję bliżej poznać kraje pochodzenia naszych Gości, ich języki, tradycje, tańce. Chętnie brały udział w zajęciach prowadzonych w języku angielskim. Serdecznie dziękujemy Sedzie oraz Vasiliki za przekazaną wiedzę, pomoc oraz mile spędzony czas.

Opracowała: Sylwia Moskal

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Czytaj więcej