Wolontariuszki z Gruzji i Iranu

Za nami kolejny tydzień wizyty w naszym Przedszkolu wolonatriuszek z organizacji AIESEC. Tym razem były z nami Salome z Gruzji i Maryam z Iranu. Każdego dnia studentki przybliżały naszym podopiecznym kulturę, tradycję oraz zwyczaje panujące w ich krajach. Podczas codziennych zajęć,aktywności ruchowej, spacerów, gier i zabaw Przedszkolaki nabywały nowych wiadomości i umiejętności językowych.

Opracowała Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Ostatnie dni z gośćmi z Armenii i Grecji

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Wycieczka do Łańcuta

28 czerwca (wtorek) wybraliśmy się na wycieczkę do Zamku w Łańcucie. Przedszkolaki spacerowy po ogrodzie pełnym kwiatów, wodotrysków, w bezpośrednim sąsiedztwie zamku. Mogły podziwiać piękny ogród różany ozdobiony wieloma marmurowymi rzeźbami i wazami. Dzieci zwiedzały również Oranżerię pełną ciekawych zwierząt, owadów, krzewów i drzew. Na koniec Przedszkolaki udały się do Wozowni, gdzie z zaciekawieniem oglądały bryczki, karoce i wozy.

Opracowała: Joanna Jabłońska

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Goście z Armenii i Grecji

Po raz kolejny nasze przedszkole bierze udział w projekcie International Kindergarten prowadzonym przez Organizację Studencką AIESEC. W tym tygodniu gościliśmy Sedę z Armeni oraz Vasiliki z Grecji. Dzieci miały okazję bliżej poznać kraje pochodzenia naszych Gości, ich języki, tradycje, tańce. Chętnie brały udział w zajęciach prowadzonych w języku angielskim. Serdecznie dziękujemy Sedzie oraz Vasiliki za przekazaną wiedzę, pomoc oraz mile spędzony czas.

Opracowała: Sylwia Moskal

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Urodziny Krzysia – wszystkiego najlepszego

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Zakonczenie roku przedszkolnego 2015/2016

Rozdanie dyplomów z okazji zakonczenia roku przedszkolnego 2015/2016

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Urodziny Emilii – wszystkiego najlepszego

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Występ Szkoły Muzycznej Yamaha

W miniony piątek ponownie gościliśmy przedstawicieli Szkoły Muzycznej YAMAHA z Rzeszowa. Tym razem dzieci zostały zapoznane z kolekcją nietypowych, na co dzień niespotykanych instrumentów, bowiem przywiezionych z licznych podróży min. do Australii, Kuby, Brazylii i Afryki. Instrumenty te zostały wykonane przez mieszkańców z dostępnych naturalnych zasobów. Wśród nich były min. drumla, djembe, czuringa wykonana przez Aborygenów, klawesy, tykwa, guiro. Dzieci zapoznały się nie tylko z wyglądem, ale przede wszystkim z ich wyjątkowym brzmieniem.

Opracowała: Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Jarmark francuski

8 czerwca nasze przedszkolaki wybrały się na jarmark francuski, który zagościł na rzeszowskim rynku.

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Dzień Mamy i Taty 2016


Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

facebook google_plus YouTube

francja anglia

maly_ambasador_2015_zapisy