Bal karnawalowy 2016

W miniony piątek w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Dzieci poprzez swoje stroje z bajek i baśni zabrały nas w świat fantazji pełen zabaw i przygód. Przedszkolaki brały udział w zabawach tanecznych, konkursach o tematyce bajkowej, konkurencjach z balonami, gazetami. Na twarzach dzieci gościł uśmiech, radość i zadowolenie.

Opracowała: Joanna Jabłońska

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Urodziny Antosi – wszystkiego najlepszego

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu  

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Kolejny tydzień pobytu Barbary z Meksyku

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Dzień Babci i Dziadka 2016

W naszym Przedszkolu zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Gości. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Podczas uroczystości oprócz montażu słowno – muzycznego (również w wersji, francuskiej i angielskiej), szanowni Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. Po przedstawieniu był czas na poczęstunek i wspólne kolędowanie.

Opracowanie: Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Dzieci z mAmbasadora – przygotowanie do występu

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu      

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Wolontariusze z Meksyku i Turcji

Minął kolejny tydzień wizyty obcokrajowców w naszym Przedszkolu. W podróż do swoich krajów zabrali nas Barbara z Meksyku i Eray z Turcji. Przybliżyli oni dzieciom kulturę, język i obyczaje panujące w krajach ich pochodzenia. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zajęciach, grach i zabawach w języku angielskim. Ćwiczyły nazwy zwierząt, kolorów, figur geometrycznych, liczb i środków transportu. Nasi Goście przybliżali język angielski nie tylko w zabawie grupowej, ale także indywidualnej z dziećmi, także podczas codziennych spacerów.

Opracowanie: Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Urodziny Natalii – wszystkiego najlepszego

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

Urodziny Daniela– wszystkiego najlepszego

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

Wolontariuszki z Ukrainy, Chin i Indonezji

W dniach od 20 do 23 stycznia nasze Przedszkole po raz kolejny miało zaszczyt gościć wolontariuszy należących do międzynarodowej organizacji AIESEC. Tym razem były z nami Inna z Ukrainy, Shanyu z Chin i Andini z Indonezji.
Każdego dnia studentki przybliżały naszym podopiecznym kulturę, tradycję oraz zwyczaje panujące w ich krajach. Podczas codziennych zajęć,aktywności ruchowej, spacerów, gier i zabaw Przedszkolaki nabywały nowych wiadomości i umiejętności językowych.

Opracowanie: Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

Jak spędzamy czas w przedszkolu Mały Ambasador

Jak spędzamy czas w przedszkolu Mały Ambasador

Jak spędzamy czas w przedszkolu Mały Ambasador

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu

facebook google_plus YouTube

francja anglia