Spacer w poszukiwaniu “Skarbów Jesieni”

Korzystając z pięknych uroków jesiennej pogody, w środowe przedpołudnie wybraliśmy się na spacer w poszukiwaniu skarbów jesieni. W naszym koszyku zgromadziliśmy kasztany, szyszki, żołędzie, jarzębinę i zmieniające swe barwy liście. Podczas wyprawy dzieci miały również okazję poznać gatunki drzew i wygląd ich liści.
Ze zgromadzonych skarbów stworzyliśmy w naszym przedszkolu piękny, jesienny kącik przyrody.

Opracowała: Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu

zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Trzeci tydzień międzynarodowej przygody.

W dniach 25-29 sierpnia nasze Przedszkole kontynuowało podróż po krajach pochodzenia Gości. Tym razem była to Grecja – kraj pochodzenia Viki oraz Hongkong, z którego przyjechała do nas Titi. Podczas spędzonych wspólnie dni utrwalaliśmy i wzbogacaliśmy dotychczasowe wiadomości. Dziękujemy Gościom za obecność, pomoc i wiedzę, o którą jesteśmy bogatsi oraz organizacji AIESEC za możliwość uczestnictwa w projekcie.
Opracowała Sylwia Moskal

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

zabka zabka zabka zabka zabka zabka zabka

Wolontariuszki z Gruzji i Iranu

Za nami kolejny tydzień wizyty w naszym Przedszkolu wolonatriuszek z organizacji AIESEC. Tym razem były z nami Salome z Gruzji i Maryam z Iranu. Każdego dnia studentki przybliżały naszym podopiecznym kulturę, tradycję oraz zwyczaje panujące w ich krajach. Podczas codziennych zajęć,aktywności ruchowej, spacerów, gier i zabaw Przedszkolaki nabywały nowych wiadomości i umiejętności językowych.

Opracowała Monika Skwira

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak

Wycieczka do Łańcuta

28 czerwca (wtorek) wybraliśmy się na wycieczkę do Zamku w Łańcucie. Przedszkolaki spacerowy po ogrodzie pełnym kwiatów, wodotrysków, w bezpośrednim sąsiedztwie zamku. Mogły podziwiać piękny ogród różany ozdobiony wieloma marmurowymi rzeźbami i wazami. Dzieci zwiedzały również Oranżerię pełną ciekawych zwierząt, owadów, krzewów i drzew. Na koniec Przedszkolaki udały się do Wozowni, gdzie z zaciekawieniem oglądały bryczki, karoce i wozy.

Opracowała: Joanna Jabłońska

Zdjęcia do pobrania po zalogowaniu 

slimak  slimak   slimak  slimak  slimak   slimak  slimak